Kolejny blok powstanie na osiedlu Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Swój kąt znajdzie w nim około 40 rodzin. W budynku planowane jest także przedszkole dla najmłodszych mieszkańców osiedla przy alei Jana Pawła II.
Powoli zbliża się termin zakończenia budowy nowego bloku przy alei Jana Pawła II. Inwestycja realizowana przez Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego wkroczyła w kolejny etap – niemal w całości gotowa jest już elewacja, ekipy budowlane prowadzą prace wykończeniowe wewnątrz budynku.
Przy alei Jana Pawła II powstaje nowy blok w systemie budownictwa społecznego. Inwestycja jest już mocno zaawansowana. W przyszłym tygodniu zaplanowano prace związane z wykonanie poszycia dachowego.
36 mieszkań powstanie w nowo budowanym bloku na osiedlu Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy Alei Jana Pawła II. Prace budowlane rozpoczęły się w ubiegłym roku, obecnie gotowa jest już pierwsza kondygnacja budynku.
Konsorcjum Rembud Invest i Rembud Sp. z o.o. wybuduje nowy blok dla Ostrołęckiego TBS-u. Umowę z wykonawcą podpisali dziś członkowie zarządu miejskiej spółki pełnącej rolę inwestora zastępczego w imieniu samorządu Ostrołęki.
Przy alei Jana Pawła II planowana jest budowa kolejnego bloku z mieszkaniami pod wynajem. Inwestycję w imieniu samorządu Ostrołęki realizować będzie Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.
OFERUJEMY W PROMOCYJNYCH CENACH >>> PONIŻSZY ASORTYMENT BUDOWLANY: STYROPIAN biały, graf
Krishome to ceniony polski producent kompletu stolarki otworowej.
Oferujemy kompleksowe, nowoczesn
Sypniewo, ul. Witosa 13
Nr działki: 196
Powierzchnia: 0,85 ha
Cena: 160 000 zł (do negocjacji)
Na
Wykonuje tynki maszynowe cementowo-wapienne i gipsowe lekkie i utwardzane. Tel. 881784881
Na sprzedaż dom wolnostojący z 2013 roku. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1100 m²