Na osiedlu OTBS powstanie nowy blok i przedszkole

04 lipca 2018 9 Komentarzy

Kolejny blok powstanie na osiedlu Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Swój kąt znajdzie w nim około 40 rodzin. W budynku planowane jest także przedszkole dla najmłodszych mieszkańców osiedla przy alei Jana Pawła II.

Kolejny blok powstanie na osiedlu Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Swój kąt znajdzie w nim około 40 rodzin. W budynku planowane jest także przedszkole dla najmłodszych mieszkańców osiedla przy alei Jana Pawła II.

Budowa nowego bloku na osiedlu OTBS przy alei Jana Pawła II ruszyć mogłaby w przyszłym roku. Spółka miejska odpowiedzialna za zarządzanie systemem budownictwa społecznego w Ostrołęce wyłoniła już w postępowaniu przetargowym projektanta budynku i obecnie trwają konsultacje związane z pracami projektowymi.

- Chcielibyśmy, żeby w budynku tym oprócz około 40 mieszkań, znalazło się na parterze przedszkole. Jest ono bardzo potrzebne w tym właśnie miejscu. Na naszym osiedlu mieszka mnóstwo rodzin z małymi dziećmi i takie przedszkole byłoby ogromnym udogodnieniem. Placówka liczyłaby kilka oddziałów, byłaby odpowiednio wyposażona zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami. Chcielibyśmy także zmodernizować funkcjonującą już infrastrukturę sportowo-rekreacyjną na tym osiedlu i przygotować tu ciekawe miejsce do wypoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych – powiedział nam Grzegorz Makowiecki, prezes OTBS.

Prace związane z budową ruszyć mogłyby po uzyskaniu wszelkich pozwoleń i podpisaniu umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Samorząd miasta wystąpi o wsparcie w finansowaniu tej inwestycji właśnie ze środków BGK.

Komentarze

...
17:41, 04 lipca 2018

Bardzo dobry pomysł

...
18:53, 04 lipca 2018

A gdzie on będzie postawiony mam nadzieję  że nie na boisku

...
19:38, 04 lipca 2018

Dobry pomysł kolejne rodziny będą mogły snòw mieć szansę na własne m z dopłatą niedużych środków własnych.A pomysł przedszkola w tym samym bloku rewelacja.

...
21:22, 04 lipca 2018

Gdzie ten blok dokładnie będzie???

...
22:09, 04 lipca 2018

BRAWO KOLEJNY KOLOROWY CHLEWIK W OSTROLECE PRZYBEDZIE, JESZCZE Z 1000 TAKICH BUDYNKOW U NAS I OSTROLEKA STANIE SIĘ WIOCHA!!!  

...
23:30, 04 lipca 2018

Brawo Panie Prezydencie !

...
08:04, 05 lipca 2018

Blok powstanie na miejscu obecnego boiska do piłki nożnej. Zabierają dzieciom boisko ,czy ktoś konsultować z mieszkańcami tę decyzję?

...
08:06, 05 lipca 2018

Miało być konsultował.

...
12:04, 05 lipca 2018

Niech Pan prezes przyjedzie oj 19 20 zobaczy ile dzieci na boisku jestDodaj Komentarz


zdjecie 3495
zdjecie 3495
COMFORT - BRAMY OKNA ROLETY

Ty decydujesz jakiej stolarki potrzebujesz!
Krispol to ceniony polski producent kompletu stolarki ot

Usługi remontowo budowlane

Tynk tradycyjny gładzie gipsowe malowanie tapety poddasze wełną mineralną karton gips ściany dekorac

Rolety zewnętrzne - Twój bezpieczny dom!

Zajmujemy się sprzedażą i montażem rolet zewnętrznych. U nas zamówisz rolety na wymiar w kilku wersj

OKNA PCV - NISKIE CENY - PROFESJONALNY MONTAŻ!

Szukasz atrakcyjnej oferty na okna do swojego domu? Zgłoś się do nas po atrakcyjne pakiety promocyjn

KOMINKI

*Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych
*W ofercie także biokominki i kominki elektryczne-idealne rozw

FaceBook