Wciąż brakuje mieszkań dla potrzebujących

23 maja 2021 0 Komentarzy

W Ostrołęce wciąż brakuje mieszkań dla wszystkich osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Wiele osób, których życie mocno doświadczyło, wciąż oczekuje na swoje miejsce do życia. 

W Ostrołęce wciąż brakuje mieszkań dla wszystkich osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Wiele osób, których życie mocno doświadczyło, wciąż oczekuje na swoje miejsce do życia. 

W 2020 roku przygotowano 125 skierowań do zawarcia umów najmu socjalnego lokali na rzecz dotychczasowych najemców. Z jakimi problemami borykają się takie osoby? O tym więcej przeczytasz tutaj. 

Skierowano też do zawarcia umów najmu lokali z mieszkaniowego zasobu gminy 25 rodzin. Dokonano 5 zamian lokali na wniosek najemców.

Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego nie zawarło w roku 2020 żadnej umowy najmu lokalu ze swoich zasobów, z rodzinami umieszczonymi na liście przydziału mieszkań mieszkaniowego z zasobu Miasta, z powodu niespełnienia przez wnioskodawców kryteriów obowiązujących w zasobach OTBS. 

Liczba lokali brakujących do pełnego zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych rodzin w trudnej sytuacji życiowej i materialnej na koniec 2020 roku wynosiła 85 lokali

Eksmisje

W 2020 r. w Ostrołęce zrealizowano 6 wniosków o eksmisję do lokali przeznaczonych na najem socjalny. Wpłynęły 3 wyroki sądu o eksmisję. Na koniec 2020 roku pozostało do realizacji 14 prawomocnych wyroków sądowych o eksmisji z przyznanym prawem do najmu socjalnego lokalu lub pomieszczenia tymczasowego.

 

Komentarze

Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Dodaj Komentarz


zdjecie 2370
zdjecie 2370
COMFORT - BRAMY OKNA ROLETY


  

Ty decydujesz jakiej stolarki potrzebujesz!Jedyna taka promocja w roku, przyjdź i zamów stolark

Siedlisko w Dzwonku gmina Czerwin. Dostęp do rzeki Orz.

Marzysz o domu ale rosnące ceny materiałów budowlanych i usług budzą Twoje przerażenie. Na dodatek d

Dachy- Ogrodzenia Sprzedaż i Montaż

Oferujemy sprzedaż i montaż pokryć dachowych i ogrodzeń.
Zapraszamy
Dachy Załuska
Biuro Ostrołęka ul. W

ODBIOR ZLOMU

ODBIOR ZLOMU TEL 512 741 798

Malowanie Szpachlowanie

Malowanie Ścian Gipsowanie

FaceBook