Osiedle Natura. W nowym bloku naładujesz samochód elektryczny [WIZUALIZACJA]

08 marca 2021 0 Komentarzy

III etap inwestycji na Osiedlu Natura. Wkrótce ruszy budowa bloku, w którym znajdzie się 160 mieszkań. Nowo planowana inwestycja będzie zawierać innowacyjne rozwiązanie nie stosowane do tej pory w Ostrołęce.

III etap inwestycji na Osiedlu Natura. Wkrótce ruszy budowa bloku, w którym znajdzie się 160 mieszkań. Nowo planowana inwestycja będzie zawierać innowacyjne rozwiązanie nie stosowane do tej pory w Ostrołęce.

Budowa ruszy połowie bieżącego roku. Nowy ośmiokondygnacyjny budynek składał się będzie z 160 mieszkań o powierzchni od 30 do około 100 metrów.

 

Parking z własną ładowarką samochodów elektrycznych

Tworząc miejsca parkingowe w nowym bloku stworzymy infrastrukturę, która umożliwi chętnym klientom zakup miejsca z ładowarkami samochodów elektrycznych oraz typu plug in.

Rozwiązanie, które proponujemy jest wyjściem naprzeciw rosnącej popularności tzw. elektryków. Jednocześnie dając możliwość zakupu miejsca parkingowego z instalacją, chcemy aktywnie włączyć się w popularyzację tego typu rozwiązań, które wpływają na ochronę klimatu. Dla naszych klientów, którzy posiadają bądź planują zakupić tego typu pojazd to bez wątpienia bardzo wygodne rozwiązanie.

– mówi prezes spółki Trony Mariusz Mierzejewski.

W podziemiach budynku znajdzie się ok. 100 miejsc parkingowych. Cena za miejsce wynosi 30 tys. złotych. Instalacja do ładowania „elektryków” będzie dodatkowo płatna. Ponadto powstanie kilkadziesiąt miejsc parkingowych przed budynkiem.

 

Nowoczesność w otoczeniu przyrody – tym jest Osiedle Natura

Ku uciesze najmłodszych mieszkańców Osiedla Natura przy budynku powstanie bezpieczny, nowoczesny plac zabaw.

Na osiedlu planowana jest również budowa parku. Wstępna koncepcja zakłada powstanie na terenie w okolicach ulicy Natury alejek pomiędzy drzewami, ławek, dodatkowego placu zabaw dla dzieci, budowę niewielkiej fontanny i sceny. Park bez wątpienia będzie miejscem gdzie będą dobrze czuli się zarówno seniorzy jak i rodziny z dziećmi. Będzie tam można odpocząć od miejskiego zgiełku, wyjść na spacer z całą rodziną, przyjemnie spędzić wolny czas w bliskości z naturą, zrelaksować się po męczącym dniu w pracy czy w szkole. Miejsce to będzie poświęcone pamięci poety Zbigniewa Herberta.

Kojące sąsiedztwo lasu oraz przywiązanie dużej wagi do odpowiedniego zaprojektowania terenów zielonych wokół inwestycji czyni z natury naszą wizytówkę.

 

Mieszkania oferowane są w bardzo atrakcyjnej cenie już od 4.999 zł/m2

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA:

Aleja Jana Pawła II 132A, lok. 1D

07-410 Ostrołęka

tel. 535 784 695, 575 409 404

Zdjęcia do artykułu:

zdjecie 2164
zdjecie 2164
COMFORT - BRAMY OKNA ROLETY


  

Ty decydujesz jakiej stolarki potrzebujesz!Skorzystaj przed podwyżką i do końca października za

Elewacje docieplenia budynków kompleksowo

Elewacje i ocieplenia budynków kompleksowo
Ocieplanie styropianowe
Ocieplanie wełną mineralną
Ociepl

USŁUGI KOPARKO-ŁADOWARKĄ

Oferujemy usługi koparko-ładowarką na terenie Ostrołęki i okolic. Zapraszamy do współpracy. Tel. 505

Wywoz gruzu steropianu i innych odp.bud  .

Wywóz gruzu steropianu folii Starych mebli zlomu przygotuje mieszkanie do remontu kapitalnego oczyśc

Działka budowlana Borawe

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Borawe gm. Rzekuń, 8km od Ostrołęki.

Szerokość działki

FaceBook