Nowy most chcą budować trzy firmy

23 sierpnia 2017 0 Komentarzy
Do urzędu miasta wpłynęły oferty związane z ogłoszeniem przetargu na zadanie pod nazwą  „Rozbudowa istniejącej przeprawy mostowej na rzece Narew w Ostrołęce w ciągu drogi krajowej nr 61”.

Będzie ono realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa mostu na rzece Narew w Ostrołęce w ciągu drogi krajowej nr 61 , ul. Mostowa, Ostrołęka”.

O budowę nowej przeprawy na Narwi ubiegają się: STRABAG Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie, Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY sp. z o.o. BUDOWNICTWO i DOMOST  Sp. z o.o. z Małkini Górnej. Rozpiętość ofert waha się od 20 do 29 milionów złotych.  

Przypomnijmy, że zamawiający, czyli Miasto Ostrołęka zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 24.357.715,00 zł brutto. Ostatecznego wykonawcę przeprawy poznamy po zakończeniu procedury przetargowej.

Komentarze

Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Dodaj Komentarz


zdjecie 3750
Hurtownia  ARCO- materiały budowlane  /Ławy 75  k.Rzekunia/

OFERUJEMY W PROMOCYJNYCH CENACH >>> PONIŻSZY ASORTYMENT BUDOWLANY:STYROPIAN biały, grafitowy, niebie

OKNA - BRAMY  -ROLETY - DRZWI => Oferta Specjalna BLACK WEEK

Nadszedł najlepszy czas! Startujemy z BLACK WEEK 2025JAK TO DZIAŁA? To proste!Kup dowolny produkt sp

Izolacja - ocieplenie pianą PUR

Oferuję państwu profesjonalne ocieplenie - izolację poddasza, stropu, dachu, fundamentów oraz posadz

Dom 144m2 w Ostrołęce na cichym osiedlu zlokalizowanym blisko natury

Sprzedam Dom w przepieknym miejscu kolo plazy miejskiej osiedle domow jednorodzinnych w slepej ulicz

Działki budowlane Borawe

Do sprzedania działki budowlane w miejscowości Borawe (na początku wsi od strony Ostrołęki), przy gł

FaceBook