Natura i nowoczesność. To wyróżnia "Osiedle Natura"

15 grudnia 2020 5 Komentarzy

Nowoczesność w otoczeniu przyrody – tym jest Osiedle Natura. Kojące sąsiedztwo lasu oraz bujnej zieleni czyni z natury naszą wizytówkę. To wszystko, wraz z planowanym dużym placem zabaw i parkiem linowym, zapewni mieszkańcom odpoczynek i relaks po męczącym dniu w pracy czy w szkole.

Nowoczesność w otoczeniu przyrody – tym jest Osiedle Natura. Kojące sąsiedztwo lasu oraz bujnej zieleni czyni z natury naszą wizytówkę. To wszystko, wraz z planowanym dużym placem zabaw i parkiem linowym, zapewni mieszkańcom odpoczynek i relaks po męczącym dniu w pracy czy w szkole.

Jednak komfort to nie tylko sąsiedztwo przyrody – decyduje o nim również łatwość dostępu do dobrodziejstw cywilizacji. Nasza inwestycja zapewnia mieszkańcom i jedno, i drugie, ponieważ realizowana jest w pobliżu centrum miasta, co przekłada się między innymi na bliskość szkół i przedszkoli, punktów usługowych, przychodni lekarskich, sklepów i galerii handlowych.

Podczas realizacji inwestycji zastosowaliśmy szereg rozwiązań, które korzystnie wpłyną na komfort mieszkania i użytkowania budynku. Nowoczesna bryła budynku o oryginalnym wyglądzie została zaprojektowana tak, aby łączyć w sobie nowoczesność i funkcjonalność. Mieszkania posiadają niepowtarzalne balkony, a przestronne klatki schodowe zapewniają wygodę użytkowania. W każdej z nich znajduje się winda.

W budowanym obecnie bloku znajduje się 87 mieszkań o powierzchni od 30 do 80 m2. Dla bardziej wymagających klientów zaprojektowane zostały dwa apartamenty – o wielkości ok. 80 m2 i 100 m2 – których wielką zaletą jest dostęp do własnych przestronnych tarasów znajdujących się na dachu budynku.

Na potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców bloku przygotowaliśmy 39 garaży i 47 miejsc parkingowych. Z myślą o potrzebach użytkowników, w przestrzeni budynku wygospodarowaliśmy także 43 komórki lokatorskie, w których można będzie przechowywać drobniejsze sprzęty, takie jak wózki czy rowery.

Komfort wiąże się nie tylko z tym, co jest widoczne. Wynika też z zastosowanych rozwiązań technicznych. Bardzo ważnym elementem naszej inwestycji jest zaprojektowanie dachu wentylowanego z płyt korytkowych – takie rozwiązanie zapewnia znakomitą termoizolację. Przestrzeń pomiędzy stropem a pokryciem umożliwia przy tym łatwe odprowadzanie wilgoci.

Wyróżnia nas także jakość użytych materiałów. Jako przykład naszej dbałości o lokatorów może służyć wykonanie schodów z kamienia granitowego i wyłożenie granitowymi płytkami korytarzy. Wysoka jakość materiałów zastosowanych przy budowie bloku gwarantuje trwałość oraz zapewnia mieszkańcom komfort i przyjemność z jego użytkowania.

Dlatego właśnie warto zainteresować się Osiedlem Natura. Obecna inwestycja zbliża się do końca, wkrótce podamy szczegóły kolejnej.

Materiał partnera

Komentarze

...
19:54, 15 grudnia 2020

za darmo bym nie chciał mieszkania w tym chlewie

...
21:32, 15 grudnia 2020

Kiedy w Ostrołęce będą budować wysokie budynki, aby nie marnować terenu miejskiego. A może osiedle wieżowców 12-15 kondygnacyjnych. A nie 4 Pietrowe budyneczki jak za PRL-u. Tu widać tylko 7-8 piętrowy wyróżnik. reszta to przeciętność jak w prowincjonałach miasteczkach. Wszystkie muszą być równe?

...
22:10, 15 grudnia 2020

takie pienkne blokowisko a dojazdu z prawdziwego zdarzenia brak...tylko uliczkami osiedlowymi...projektant to chyba zdalnie studiował...

...
10:21, 16 grudnia 2020

ZYCZE NAJWIEKSZYCH SUKCESOW ZA ARCHITEKTURE !!!!,I ZYCZE TEGO SAMEGO WSZYSTKIM KTORZY SZANUJA CHARAKTER MIASTA!!!!

...
15:46, 16 grudnia 2020

87 mieszkań i ogółem 86 miejsc do parkowania. To brzmi nieźleDodaj Komentarz


zdjecie 4877
zdjecie 4877
COMFORT - BRAMY OKNA ROLETY

Ty decydujesz jakiej stolarki potrzebujesz!Drodzy Inwestorzy  wybierając produkty marki KRISPOL do

Szukam gruntów pod elektrownię PV - dzierżawa

Poszukujemy gruntów do dzierżawy pod elektrownię fotowoltaiczną:
- Powierzchnia od 1,5ha do 300ha
-

Meble na wymiar

Nasza firma od 20 lat wykonuje najwyższej jakości meble na wymiar na terenie Warszawy i okolic. Daje

Kredyt hipoteczny

U nas zrealizujesz swoje marzenie o kupnie domu, mieszkania,działki. Sprawdź
ofertę kredytu hipotecz

Dachy- Ogrodzenia Sprzedaż i Montaż

Oferujemy sprzedaż i montaż pokryć dachowych i ogrodzeń.
Zapraszamy
Dachy Załuska
Biuro Ostrołęka ul. W

FaceBook