Na osiedlu OTBS powstanie kolejny blok [ZDJĘCIA]

17 lutego 2020 10 Komentarzy
Najpewniej w lipcu przyszłego roku 40 rodzin będzie mogło wprowadzić się do nowego bloku, który powstanie na osiedlu OTBS znajdującego się przy Alei Jana Pawła II. Ruszyła procedura przetargowa, która ma wyłonić wykonawcę.

Najpewniej w lipcu przyszłego roku 40 rodzin będzie mogło wprowadzić się do nowego bloku, który powstanie na osiedlu OTBS znajdującego się przy Alei Jana Pawła II. Ruszyła procedura przetargowa, która ma wyłonić wykonawcę.

 
Nowy blok, który zasili mieszkaniowe zasoby Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego powstanie na terenie osiedla przy alei Jana Pawła II w pobliżu boiska z betonową nawierzchnią. Będzie to czterokondygnacyjny, podpiwniczony, budynek podzielony na cztery klatki, w którym łącznie znajdzie się 40 mieszkań o powierzchni od około 30 do 60 metrów kwadratowych. Będą to mieszkania w systemie budownictwa społecznego – lokatorzy będą musieli spełnić szereg wymogów obowiązujących przy wynajmie tego typu lokali.
 
Projekt budowlany zakłada m.in. przygotowanie infrastruktury wokół bloku – dróg dojazdowych, miejsc parkingowych na 43 pojazdy (w tym także miejsca dla osób niepełnosprawnych), plac zabaw dla dzieci i tereny zielone.
 
Obecnie realizacja projektu jest w fazie postępowania przetargowego, które ma wyłonić wykonawcę. Termin składania ofert upływa 5 marca. Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie mógł rozpocząć prace 1 maja 2020 a termin zakończenia robót i oddania budynku do użytkowania zaplanowano na 31 lipca 2021 roku.
 
Inwestycja zrealizowana zostanie przy finansowym wsparciu z Banku Gospodarstwa Krajowego oraz budżetu miasta.
 
Zdjęcia do artykułu:

Komentarze

...
14:02, 17 lutego 2020

Niech radni sprawdzą, czy przypadkiem nie wygra przetargu znowu jakaś firma z zakazem brania w nim udziału.

...
14:05, 17 lutego 2020

A co z elektrownią i muzeum?

...
14:37, 17 lutego 2020

Od godziny nic się w sprawie elektrowni i muzeum nie zmieniło.

...
18:19, 17 lutego 2020

Czyli co wszystko stanęło?

...
19:23, 17 lutego 2020

Znów rodzina na swoim

...
19:32, 17 lutego 2020

Szkoda że budują bloki dla ludzi bogatych których zazwyczaj stać na kupno własnego lokum...a co z ludzmi którzy są bezdomni mieszkają na stancjach z małymi dziećmi i latami czekają na przydział jakiegoś lokalu???!!!Których nie stać na takie mieszkanie na Jana Pawła..wybudowali jeden blok na wojciechowicach dla kilku rodzin i to już?a co z resztą oczekujących rodzin???Mają iść pod most z dziecmi jesli przestanie im wystarczać na wynajem???!!!!!

...
20:02, 17 lutego 2020

OTBSy są dla znajomych i znajomków ten co potrzebuję  bez znajomości nic niedostanie

...
22:01, 17 lutego 2020

Nie można by większego tego bloku wybudować skoro jest takie zapotrzebowanie na mieszkania w Ostrołęce?

...
23:28, 17 lutego 2020

prozba do budujacych te bloki od razu pomyslcie o parkingach przyzwoitych dla tych mieszkajacych w tych blokach a nie przyjedzie sie do dzieci i nie ma gdzie postawic samochodu jezdzi sie pol godziny po wszystkich parkingach i marzenie scietej glowy zeby gdziekolwiek zaparkowac    a jak postawi sie  na chodniku lub pod samym blokiem to kilka minut ijuz stoi straz miejska lub policja ale coz sie dziwic jak sami lokatorzy tych mieszkan nie maja gdzie aparkowac samochodow a obserwujacym zokien ktorzy nie maja zajecia wszystko  pszeszkadza  czemu dajecie mieszkania osobom ktore
i pooddawaly mieszkania swoim dzieciom a pozniej podostawaly mieszkania w tych blokach daqac mlodym ludziom ktorzy maja male dzieci a nie seniorom ktorzy mieli mieszkania   a tu  siedza obserwuja i wszystko im pszeszkadza i zapomnieli jak byli mlodzi    oby byly takie klopoty jak postawiony samochod na chodniku to zadne klopoty  a co ma zrobic czloiek jak przyjedzie z drugiej zmiany po pracy i co do rana ma szukac miejsca zeby zaparkowac samochod ludzie ktorzy zglaszacie do sluzb miejcie troche wyobrazni i rozumu   badzcie dla siebie milsi a zycie bedzie piekniejsze i nie pokazujcie jeden przed drugim ze jestescie madzejsi jeden od drugiego bo nie na tym rzecz i zycie polega  

...
23:33, 17 lutego 2020

tam ludzie musza miec po 2 samochody bo wszedzie daleko do pracy do szkoly mlode malzenstwa musza dzieci porozwozic i jeszcze zdazyc do pracy   wiecej wyrozumilosci czlowiek dla czlowiekaDodaj Komentarz


zdjecie 6804
COMFORT - BRAMY OKNA ROLETYTy decydujesz jakiej stolarki potrzebujesz!
Krispol to ceniony polski producent kompletu stolarki o

Hurtownia  ARCO- materiały budowlane  /Ławy 75  k.Rzekunia/

OFERUJEMY W PROMOCYJNYCH CENACH >>> PONIŻSZY ASORTYMENT BUDOWLANY: STYROPIAN biały, grafitowy, ni

GEAL ul. Kopernika 10

Zapraszamy do naszych Biur Handlowych: OSTROŁĘKA ul. Kopernika 10 (obok sklepu Metalowiec) tel. 29

Oczyszczalnie , Przyłącza, hydraulik

Nasza firma zajmuje się kompleksowym montażem jak i serwisem Przydomowych oczyszczalni ścieków (biol

Dom z działką 2000m2, Nowa Wieś k. Ostrołęki

Sprzedam dom o pow. użytkowej 163,7m2 wraz z działką 2000m2 w miejscowości Nowa Wieś, pow. ostrołęck

FaceBook