Hala namiotowa – używana czy nowa?

01 grudnia 2020 0 Komentarzy

Hala namiotowa – używana czy nowa?

Hala namiotowa to rozwiązanie, z którego korzysta się często przy produkcji oraz organizacji eventów. Czy warto zakupić nową halę? Czy też lepszym rozwiązaniem będzie hala namiotowa używana?  

  1. Zastosowanie hal namiotowych
  2. Hala namiotowa nowa – zalety
  3. Hala namiotowa używana – czy to dobry pomysł?
  4. Hala namiotowa używana na sprzedaż

Zastosowanie hal namiotowych

Hala namiotowa to doskonały, tańszy zamiennik murowanych konstrukcji stałych. Jeśli nie chcemy – bądź też nie możemy ze względów prawnych – postawić murowanego budynku gospodarczego na naszym terenie, możemy zdecydować się na halę namiotową, która będzie pełniła funkcję zastępczego budynku tymczasowego. Może ona pełnić swoją funkcję przez kilka miesięcy lub też lat, także jako budynek całoroczny. To fantastyczny sposób na zrealizowanie celów przemysłowo-produkcyjnych, rolniczych, ale także sportowych i eventowych. Zaletą takiego rozwiązania jest też to, że możemy dość łatwo dostosować wielkość obiektu do naszych potrzeb.

Hala namiotowa nowa  – zalety

Największą zaletą nowej hali namiotowej jest możliwość zamówienia jej dokładnie w formie i wielkości, jakiej oczekujemy. Dotyczy to zresztą nie tylko materiałów, z której będzie wykonana, czy rodzaju pokrycia dachu, ale też na przykład kolorystyki i wyglądu. To świetne rozwiązanie dla klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań konstrukcyjnych, np. w przypadku organizacji dużego eventu. Kupując nową halę namiotową jednak musimy zaplanować przynajmniej kilka miesięcy intensywnego użytkowania takiego obiektu, aby mieć pewność, że ta inwestycja się nam zwróci.

Hala namiotowa używana – czy to dobry pomysł?

Wynajem używanej hali namiotowej jest zdecydowanie częstszą praktyką wśród klientów biznesowych. Taka hala po okresie wynajmu trafia z powrotem do sprzedającego, który dokonuje niezbędnych napraw, po czym wystawia ją ponownie za niższą cenę. W sezonie jesiennym szczególnie dużo jest ofert wynajmu używanych hal namiotowych. Zazwyczaj są to hale, które używane są sporadycznie przez kilka miesięcy w roku, nie różnią się więc specjalnie jakością od nowych hal. Hala namiotowa używana wiąże się więc z niewielkim ryzykiem, a w przypadku potrzeby użytkowania jej przez bardzo krótki okres czasu – kilka tygodni, względnie miesięcy – jest to rozwiązanie wskazane.

Hala namiotowa używana na sprzedaż

Alternatywą jest zakup używanej hali namiotowej . Taką halę można następnie odsprzedać po nieco niższej cenie. Minusem takiego rozwiązania jest konieczność samodzielnego dokonania napraw oraz niepewność co do tego, czy po wykorzystaniu przez nas sprzedaż hali namiotowej odbędzie się szybko.

Komentarze

Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Dodaj Komentarz


zdjecie 4877
zdjecie 4877
COMFORT - BRAMY OKNA ROLETY

Ty decydujesz jakiej stolarki potrzebujesz!Drodzy Inwestorzy  wybierając produkty marki KRISPOL do

Szukam gruntów pod elektrownię PV - dzierżawa

Poszukujemy gruntów do dzierżawy pod elektrownię fotowoltaiczną:
- Powierzchnia od 1,5ha do 300ha
-

Meble na wymiar

Nasza firma od 20 lat wykonuje najwyższej jakości meble na wymiar na terenie Warszawy i okolic. Daje

Kredyt hipoteczny

U nas zrealizujesz swoje marzenie o kupnie domu, mieszkania,działki. Sprawdź
ofertę kredytu hipotecz

Dachy- Ogrodzenia Sprzedaż i Montaż

Oferujemy sprzedaż i montaż pokryć dachowych i ogrodzeń.
Zapraszamy
Dachy Załuska
Biuro Ostrołęka ul. W

FaceBook