Dlaczego warto wybrać mieszkanie z ogródkiem? Rozmawiamy z lokalnym deweloperem firmą Novdom

30 września 2019 0 Komentarzy

Czy mieszkanie z ogródkiem to dobre rozwiązanie? Na pewno oryginalne, ale ma też wiele zalet. Rozmawialiśmy o nich z przedstawicielem lokalnego dewelopera, który jako jedyny w Ostrołęce proponuje klientom mieszkania z indywidualnymi ogródkami. Zachęcamy do lektury.

Czy mieszkanie z ogródkiem to dobre rozwiązanie? Na pewno oryginalne, ale ma też wiele zalet. Rozmawialiśmy o nich z przedstawicielem lokalnego dewelopera, który jako jedyny w Ostrołęce proponuje klientom mieszkania z indywidualnymi ogródkami. Zachęcamy do lektury.

Rynek nieruchomości to balans oczekiwań klienta względem bieżącej oferty na rynku. Czy idealne mieszkania istnieją? Od roku 2006 Novdom, dokładnie weryfikuje oczekiwania swoich klientów systematycznie poprawiając, optymalizując, dostosowując swoją ofertę do oczekiwań najbardziej wymagających klientów. I nie ma się czemu dziwić, że proces zakupu mieszkania jest dla każdego decyzją stresującą, wymagającą dogłębnej analizy i czasu, ponieważ to „związek” na wiele lat.

- Swoim klientom dostarczamy komplet niezbędnych informacji i służymy ekspercką radą na każdym etapie procesu decyzyjnego.   Często nasi klienci potrzebują wsparcia w wyborze swojego idealnego mieszkania. Na bazie doświadczeń włączyliśmy do naszej oferty mieszkania z ogródkami. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, które daje przestrzeń zewnętrzną do indywidualnego wykorzystania i zagospodarowania w bloku - informuje nas przedstawiciel firmy Novdom Pani Beata Grzyb.

Dlaczego właśnie to rozwiązanie warto wybrać? Jak zapewnia nas deweloper, świetnie sprawdza się ono dla rodzin z dziećmi, które mając na oku dzieciaki mogą oddać się czynnościom domowym a dzieci świetnej zabawie na swoim podwórku. Osoby starsze, mają zawsze możliwość wyjścia na świeże powietrze w obrębie swojego mieszkania, zaproszenia sąsiadki do ogródka na herbatę.  A młodzi ludzie poszerzają swoją przestrzeń towarzyską, aranżując ogródek na miejsce wypoczynku i spotkań ze znajomymi.

- Możliwość posiadania ogródka przy mieszkaniu to czas spędzany na świeżym powietrzu, to miłe wieczory na hamaku latem, to lepienie zimowego strażnika - bałwana za oknem. Stając się właścicielem takiej przestrzeni możemy ją w dowolny sposób zagospodarować, zasadzić ulubione rośliny i cieszyć się dobrodziejstwem do tej pory zarezerwowanym tylko dla mieszkańców domów jednorodzinnych.  Mieszkania na parterze dzięki ogródkom nabierają wyjątkowego charakteru i dają nowe możliwości aranżacji - podkreśla przedstawiciel firmy.

Najlepiej odwiedzić biuro sprzedaży mieszkań Villa Piano i poznać dostępną ofertę!

 

Tel. Kom.: 660 83 43 43

Biuro sprzedaży  Ostrołęka

Ul. Ostrołęckich Harcerzy 2/33 (na terenie osiedla)

07-410 Ostrołęka

Zdjęcia do artykułu:

Komentarze

Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Dodaj Komentarz


Opinie o sklepach z oknami i drzwiami?
08 paĹşdziernika 2019 Trocken
Klimatyzacja
07 paĹşdziernika 2019 n7070
ARCHITEKT WNĘTRZ
07 paĹşdziernika 2019 chalek77
meble na zamowienie-dobrze i nie drogo
07 paĹşdziernika 2019 ka4rolcia
Rekuperacja, wentylacja mechaniczna
13 września 2019 Tomson76
COMFORT - BRAMY OKNA ROLETY

 
  Ty decydujesz jakiej stolarki potrzebujesz!
Krispol to ceniony polski producent kompletu stolar

ENERGAS zaprasza

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej
ENERGAS Sp. z o.o. Sp.k ul. Warszawska 2
07-410 Ostrołęka
t

Wentylacja - Rekuperacja

Wentylacja z odzyskiem ciepła - rekuperacja. Obniż rachunki za ogrzewanie nawet o 50% i oddychaj św

Są pożyczki internetowe i są najlepsze pożyczki online

Pożyczka pełna korzyści na wszystko dla domu, dla Ciebie - na remont mieszkania lub domu, na wakacje

WYNAJMĘ DOM NA OSIEDLU CENTRUM

Wynajmę DOM PIĘTROWY NA OSIEDLU CENTRUM, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej.

FaceBook