Czterech chętnych do budowy nowego bloku OTBS. Kto i za ile zrealizuje inwestycję?

27 marca 2020 2 Komentarze
W przetargu na budowę nowego bloku, który powstanie na osiedlu OTBS przy alei Jana Pawła II w Ostrołęce wystartowały cztery firmy. Najdroższa z ofert opiewała na kwotę 13,2 miliona złotych, najtańsza była niemal dwukrotnie niższa.

W przetargu na budowę nowego bloku, który powstanie na osiedlu OTBS przy alei Jana Pawła II w Ostrołęce wystartowały cztery firmy. Najdroższa z ofert opiewała na kwotę 13,2 miliona złotych, najtańsza była niemal dwukrotnie niższa.

Kolejny już blok, który najpewniej w lipcu przyszłego roku zasili mieszkaniowe zasoby Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego powstanie na terenie osiedla przy alei Jana Pawła II w pobliżu boiska z betonową nawierzchnią. Zgodnie z projektem będzie to czterokondygnacyjny, podpiwniczony, budynek podzielony na cztery klatki, w którym łącznie znajdzie się 40 mieszkań o powierzchni od około 30 do 60 metrów kwadratowych. Będą to mieszkania w systemie budownictwa społecznego – lokatorzy będą musieli spełnić szereg wymogów obowiązujących przy wynajmie tego typu lokali.

W przetargu na budowę bloku oferty złożyły cztery firmy. Kwoty proponowane przez oferentów opiewały na kwoty od 7,8 mln to 13,2 mln złotych. Wyboru najkorzystniejszej z ofert dokonano w oparciu o kryterium cenowe, tym samym zlecenie do realizacji otrzyma firma z Makowa Mazowieckiego. Oferta tej firmy zamykała się kwotą 7 855 650 złotych.

W dokumentacji z przeprowadzonego postępowania czytamy:

„Oferta złożona przez firmę: Usługi Remontowo-Budowlane Jarosław Grzankowski, ul. Chopina 3, 06-200 Maków Mazowiecki, spełniała warunki określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i uzyskał najkorzystniejszą liczbę 100 punktów. W kryterium cena (C) – 100 punktów”.

Z postępowania nie wykluczono żadnego wykonawcy, nie odrzucono też żadnej z ofert.

Zgodnie z harmonogramem prace przy budowie powinny ruszyć w maju bieżącego roku a ich zakończenie zaplanowano na połowę 2021 roku.

 

 

Komentarze

...
12:30, 27 marca 2020

A jak to sie ma z miejscami parkingowymi na tym osiedlu. Czy OTBS weryfikuje te maziaje tablic rejestracyjnych na parkingu??  

...
12:45, 27 marca 2020

4.700 za,m2 chyba ktos zarobi  Dodaj Komentarz


zdjecie 4133
COMFORT - BRAMY OKNA ROLETYTy decydujesz jakiej stolarki potrzebujesz!
Krispol to ceniony polski producent kompletu stolarki o

Hurtownia  ARCO- materiały budowlane  /Ławy 75  k.Rzekunia/

OFERUJEMY W PROMOCYJNYCH CENACH >>> PONIŻSZY ASORTYMENT BUDOWLANY: STYROPIAN biały, grafitowy, ni

GEAL ul. Kopernika 10

Zapraszamy do naszych Biur Handlowych: OSTROŁĘKA ul. Kopernika 10 (obok sklepu Metalowiec) tel. 29

Oczyszczalnie , Przyłącza, hydraulik

Nasza firma zajmuje się kompleksowym montażem jak i serwisem Przydomowych oczyszczalni ścieków (biol

--- SUFITY PODWIESZANE -- Gres -- Wykończenia

Wykończenia nowych mieszkań, domów i remonty

Sufity podwieszane LED (proste i wielopoziomowe)
- Indywi


FaceBook