Coraz więcej ostrołęczan chce mieć własne nowe mieszkanie [WIDEO]

16 sierpnia 2017 4 Komentarze
Własne nowe M o powierzchni od 40 do 70 metrów kwadratowych – tego najczęściej poszukują klienci na ostrołęckim rynku nieruchomości. Duże zapotrzebowanie na tego typu mieszkania zaowocowało nowymi inwestycjami. Deweloperzy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów budują coraz więcej nieustannie planując kolejne inwestycje.

Obecnie na terenie Ostrołęki powstaje kilka nowych bloków. W ciągu najbliższego roku klucze do swoich nowych mieszkań otrzymają m.in. przyszyli mieszkańcy Osiedla Natura powstającego przy ulicy o tej samej nazwie.

- W ciągu najbliższego roku Ostrołęka wypuści kilkadziesiąt nowych mieszkań do dyspozycji klientów. Ten rynek jest różnorodny, ponieważ każdy z deweloperów ma nieco inną ofertę. Dzięki temu każdy z klientów może znaleźć coś dla siebie – mówi Mariusz Mierzejewski, prezes spółki TRONY, budującej pierwszy z bloków na tzw „Osiedlu Natura”.

Najprawdopodobniej jeszcze pod koniec tego roku klucze do nowych mieszkań otrzymają osoby, które zdecydowały się, na ofertę budownictwa społecznego. Na osiedlu przy alei Jana Pawła II powstaje kolejny, dziesiąty już blok oferujący tego typu mieszkania. Inwestycję realizuje spółka miejska – Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

- Ostrołęcki TBS od wielu już lat korzysta z rządowego programu wspierania budowy mieszkań. W tym systemie wybudowaliśmy już dziewięć bloków, a obecnie budujemy dziesiąty. Patrząc na rynek mieszkaniowy naszego miasta, da się zauważyć duże zainteresowanie szczególnie na mieszkania do 50 metrów kwadratowych. Stąd w tym nowym budynku takich właśnie mieszkań jest najwięcej – powiedział nam Grzegorz Makowiecki, prezes OTBS.

Jak wynika z przeprowadzonej przez nas analizy, klienci zwracają jż nie tylko uwagę na wielkość mieszkania, ale także przede wszystkim na lokalizację, otoczenie, standard wykończenia a także przyszłe koszty związane z comiesięcznymi opłatami. Wychodząc naprzeciw ty oczekiwaniom, developerzy projektują przy nowych blokach parkingi, garaże podziemne, place zabaw czy zagospodarowanie zielenią.

Zróżnicowanie w ofercie rozwijającego się ostrołęckiego rynku mieszkaniowego sprawia, że każdy z zainteresowanych znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.



Hurtownia  ARCO- materiały budowlane  /Ławy 75  k.Rzekunia/

OFERUJEMY W PROMOCYJNYCH CENACH >>> PONIŻSZY ASORTYMENT BUDOWLANY: STYROPIAN biały, graf

OKNA - BRAMY  -ROLETY - DRZWI => Oferta Specjalna BLACK WEEK

Krishome to ceniony polski producent kompletu stolarki otworowej.
Oferujemy kompleksowe, nowoczesn

Sprzedam działkę na ROD Czarnowiec

Sprzedam działkę rekreacyjną  na ROD Czarnowiec o powierzchni 480m2. Na działce jest prąd. Woda w dr

Osuszanie i ozonowanie pomieszczeń, samochodów/ wynajem

Oferuję usługi osuszania i ozonowania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, magazynowych oraz samocho

Odszkodowania za słupy i linie energetyczne

Odszkodowania za słupy i linie energetyczne po Wyroku Trybunału Konstytucyjnego
z dnia 02 grudnia 20

FaceBook