Ceny nowych mieszkań i domów w Ostrołęce. Porównanie ofert lokalnych developerów

05 października 2021 Komentarzy

Nowe osiedla bloków i domów wyrastają w Ostrołęce i okolicach jak grzyby po deszczu. Obecnie w naszym mieście w budowie jest kilkanaście nowych bloków, na przedmieściach powstają oazy z domami jednorodzinnymi. Sprawdzamy ceny nowych nieruchomości u wszystkich lokalnych developerów.

Nowe osiedla bloków i domów wyrastają w Ostrołęce i okolicach jak grzyby po deszczu. Obecnie w naszym mieście w budowie jest kilkanaście nowych bloków, na przedmieściach powstają oazy z domami jednorodzinnymi. Sprawdzamy ceny nowych nieruchomości u wszystkich lokalnych developerów.

Ostrołęka i powiat w budowie – takie wrażenie można odnieść obserwując to, co dzieje się obecnie na rynku nieruchomości w naszym regionie. Developerzy mają ręce pełne pracy, popyt na nowe mieszkania z każdym kolejnym miesiącem rośnie, rosną tez ceny nieruchomości.

Poszukując swojego wymarzonego lokum – własnego „M” lub przytulnego domu przeczesujemy gąszcz ofert, prospektów reklamowych, śledzimy strony internetowe, czytamy fora, ogłoszenia i… mamy mętlik w głowie. Którą ofertę wybrać, gdzie jest najtaniej, gdzie najdogodniej dojechać, gdzie mieszkania są największe?

Poprosiliśmy lokalnych developerów o przygotowanie zestawień cenowych oferowanych przez nich mieszkań i domów. Oto nasza porównywarka, która z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

Dążąc do zachowania niezależności i rzetelności poniższego porównania ułożyliśmy przesłane nam przez developerów oferty w porządku alfabetycznym. Zestawienie zawiera nazwę i lokalizację inwestycji, zakres cenowy oraz opłaty dodatkowe (miejsce postojowe, komórka lokatorska, taras, itp.)

  • Dębowa Oaza, Ostrołęka  Osiedle Pomian ul. Łubinowa. Cena za m2 mieszkania: - od 5600 zł/m2 do 6850 zł/m2 w zależności od metrażu. Dodatkowe opłaty:  miejsce postojowe w hali garażowej w cenie 35 000 zł, komórka lokatorska – 2 000 zł/m2, balkon, ogródek bez dodatkowych opłat.
  • Osada Invest Dzbenin, Dzbenin (gmina Rzekuń). Kompleks budynków jednorodzinnych w stanie deweloperskim. Powierzchnia budynków: 100-120 m2 + garaż/wiata garażowa. Cena od 499 tys. złotych.
  • Osiedle Bliski Pomian 2, Ostrołęka, ul. Zbożowa. Cena od 5200 PLN/m2. W sprzedaży segmenty – każdy posiada duży salon z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki. W cenie (gratis) duży strych, ogród i miejsce parkingowe.
  • Osiedle Natura, Ostrołęka, ul. Natury. Developer oferuje mieszkania o powierzchni od 30 m2 do 80 m2 w cenie od 5 700 zł/m2 do 5 900 zł/m2 w zależności od lokalizacji mieszkania. Opłaty dodatkowe: 1 000 zł/m2 balkonu, 35 000 zł za miejsce postojowe w garażu podziemnym.
  • Villa Piano III dwa budynki I i J, Ostrołęka, ul. Ostrołęckich Harcerzy. Mieszkania będą gotowe pod koniec 2022 r. Cena od 5 850 zł/m2 w zależności od powierzchni. Developer oferuje miejsca postojowe, w hali garażowej podziemnej, w cenie od 31 000 zł do 42 000 zł. Na poziomie -1 dostępne komórki lokatorskie w cenie od 8 000 zł do 13 000 zł.
  • Osiedle Żeromskiego etap II, Tobolice ul. Stefana Żeromskiego gmina Rzekuń – osiedle domów wolnostojących, wolnostojących dwu lokalowych i lokali w zabudowie szeregowej. Cena za dom: 405 150 zł – lokal w zabudowie szeregowej. Dodatkowe opłaty: - brak dodatkowych opłat, działka ogrodzona i zagospodarowana w cenie lokalu.

 

 

zdjecie 2164
zdjecie 2164
COMFORT - BRAMY OKNA ROLETY


  

Ty decydujesz jakiej stolarki potrzebujesz!Skorzystaj przed podwyżką i do końca października za

Elewacje docieplenia budynków kompleksowo

Elewacje i ocieplenia budynków kompleksowo
Ocieplanie styropianowe
Ocieplanie wełną mineralną
Ociepl

USŁUGI KOPARKO-ŁADOWARKĄ

Oferujemy usługi koparko-ładowarką na terenie Ostrołęki i okolic. Zapraszamy do współpracy. Tel. 505

Wywoz gruzu steropianu i innych odp.bud  .

Wywóz gruzu steropianu folii Starych mebli zlomu przygotuje mieszkanie do remontu kapitalnego oczyśc

Działka budowlana Borawe

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Borawe gm. Rzekuń, 8km od Ostrołęki.

Szerokość działki

FaceBook