Budownictwo w Ostrołęce. Oddano 36,5 proc. mieszkań mniej niż rok wcześniej

04 lutego 2024 0 Komentarzy
W 2023 r. oddano do użytkowania 36,5 proc. mieszkań mniej, niż w roku poprzednim - wynika z danych Urzędu Statystycznego w Warszawie.

W 2023 r. w Ostrołęce oddano do użytkowania 259 mieszkań, czyli 36,5 proc. mniej niż w poprzednim roku. 84,9 proc. z nich było przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, z kolei 15,1 proc. - indywidualne

Jeżeli chodzi o ceny mieszkań, to ostatnie dane Urzędu Statystycznego obejmują 2022 r. Wtedy płaciliśmy w Ostrołęce średnio 5257 zł za metr kwadratowy, czyli 13,4 proc. więcej jak rok wcześniej.

Więcej statystyk na poniższej infografice:

zdjecie

Komentarze

Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Dodaj Komentarz


zdjecie 1746
Hurtownia  ARCO- materiały budowlane  /Ławy 75  k.Rzekunia/

OFERUJEMY W PROMOCYJNYCH CENACH >>> PONIŻSZY ASORTYMENT BUDOWLANY:STYROPIAN biały, grafitowy, niebie

OKNA - BRAMY  -ROLETY - DRZWI => Oferta Specjalna BLACK WEEK

Krishome to ceniony polski producent kompletu stolarki otworowej.
Oferujemy kompleksowe, nowoczesne

OKNO NOVA- Energooszczędna Stolarka Budowlana,

OKNO NOVA - Energooszczędna Stolarka BudowlanaDostarczamy i montujemy :Osłony okienne zewnętrzne : ż

DOM OSIEDLE KWIATOWE, OSTROŁĘKA

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 134 m2,działka narożna powierzchnia 4

PODDASZA, REMONTY

Wykonam Poddasze kompleksowo Zabudowy gkKlejenie płyt gk(sciany-sufity)Szpachlowanie Malowanie Monta

FaceBook