Kingspan - producent pływ warstwowych prostych w montażu

10 listopada 2020 0 Komentarzy

Produkcja płyt warstwowych ściennych oraz dachowych powinna przebiegać w idealnych warunkach, ponieważ tylko wtedy możliwe jest uzyskanie właściwych parametrów.

Parametry termoizolacyjne

Kingspan - producent płyt warstwowych, które są łatwe w montażu jest niekwestionowanym liderem na rynku. Firma produkuje również akcesoria dla chłodnictwa oraz drzwi. Wszystkie elementy są w konkurencyjnych cenach oraz wykonane są z najlepszych materiałów. Płyty warstwowe są bardzo ekonomiczne i posiadają dobre parametry termoizolacyjne. Sprawdzają się idealnie przy dużych projektach, które wymagają szybkiej realizacji. Produkcja wykorzystuje najnowszą technologię, dzięki czemu płyty wytwarzane są w niezwykle krótkim czasie. Płyty Kingspan posiadają również niewielki ciężar oraz bardzo dużą wytrzymałość. Wszystkie te czynniki powodują, że są stosowane coraz częściej z powodzeniem przy wielu konstrukcjach. Sprawia to, że mogą być użyte także do budowy chłodni oraz mroźni.

Dodatkowe akcesoria

Kupując płyty warstwowe warto wyposażyć się w akcesoria takie jak:

- żaluzje

- system naturalnego oświetlenia

- listwa maskująca

-obróbka blacharska

Firmy zajmujące się produkcją artykułów spożywczych muszą obligatoryjnie wyposażyć obiekty w komory chłodnicze. Takie rozwiązanie sprawi, że produkty nie ulegną zniszczeniu i dłużej zachowają swoją wartość. Najlepsze komory chłodnicze zużywają małe ilości energii oraz cechują się niskim kosztem cyklu życia. Przy wyborze płyt warstwowych warto zwrócić uwagę na standard wykonania oraz użyty materiał. Jakość produktów Kingspan jest regularnie potwierdzana przez testy oraz zdobyte certyfikaty. Wszystkie płyty warstwowe są wykonane starannie z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Montaż płyty warstwowej

Wszystkie te aspekty sprawiają, że produkty tej firmy są chętnie wybierane przez klientów. Płyta warstwowa może być zamontowana pionowo lub poziomo. Sprawdza się idealnie w roli lekkiej obudowy ścian niezależnie od typu budynku. Jeżeli temperatura zewnętrzna wynosi z reguły więcej niż 0 stopni Celsjusza to dobrym pomysłem będzie zastosowanie lekkich płyt. Największą zaletą systemu płyt warstwowych jest ich rdzeń. Doskonała izolacja jest zasługą rdzenia oraz różnorodnej powłoki. Ciekawym rozwiązaniem jest również system mocowania ukrytego, który pozwala ukryć wszelkie niedoskonałości i sprawić, że konstrukcja będzie wyglądać lepiej. Standardowa długość płyty wynosi od 3 metrów do 13 metrów, jednak na życzenie klienta może być ona dowolnie docięta i dostosowana. Największa możliwa długość to 15 metrów, jednak jest ona rzadko wykorzystywana.

 

 

 

Komentarze

Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Dodaj Komentarz


zdjecie 1161
zdjecie 1161
COMFORT - BRAMY OKNA ROLETY

Ty decydujesz jakiej stolarki potrzebujesz!Drodzy Inwestorzy  wybierając produkty marki KRISPOL do

Szukam gruntów pod elektrownię PV - dzierżawa

Poszukujemy gruntów do dzierżawy pod elektrownię fotowoltaiczną:
- Powierzchnia od 1,5ha do 300ha
-

Meble na wymiar

Nasza firma od 20 lat wykonuje najwyższej jakości meble na wymiar na terenie Warszawy i okolic. Daje

Kredyt hipoteczny

U nas zrealizujesz swoje marzenie o kupnie domu, mieszkania,działki. Sprawdź
ofertę kredytu hipotecz

Dachy- Ogrodzenia Sprzedaż i Montaż

Oferujemy sprzedaż i montaż pokryć dachowych i ogrodzeń.
Zapraszamy
Dachy Załuska
Biuro Ostrołęka ul. W

FaceBook