Hale namiotowe - świetna alternatywa dla tradycyjnych budynków!

23 listopada 2020 0 Komentarzy

Hale namiotowe - świetna alternatywa dla tradycyjnych budynków!

Hale namiotowe - świetna alternatywa dla tradycyjnych budynków! 

Namiot kojarzy nam się głównie z wycieczkami i biwakami. Chyba większość z nas chociaż raz była “pod namiotem” i wie jak on wygląda i jak ułatwia nam kontakt z naturą. Jednak okazuje się, że namioty nie musza być tylko schronieniem wycieczkowym. Dzisiejsza technologia produkcji różnego rodzaju elastycznych materiałów stosowanych jako zadaszenia, sprawia, że namioty mogą pełnić funkcję z którymi do tej pory zupełnie ich nie kojarzyliśmy. Przy tym mogą być ciekawą i tańszą alternatywą dla typowych budynków!   

  1. Hale namiotowe – rodzaje i ich zastosowanie 
  2. Producent hal namiotowych – na co zwrócić uwagę?  

Hale namiotowe – rodzaje i zastosowanie 

Firmy, których specjalizacją jest sprzedaż hal namiotowych dają nam dziś możliwość wyboru naprawdę wielu rodzajów takich hal. Mogą być one w całości wykonane z materiału elastycznego - przeważnie plandeki – czyli takiego z jakiego zazwyczaj wykonuje się zadaszenie namiotowe, ale jest też możliwość wyboru innych konstrukcji. Hale namiotowe mogą więc mieć ściany wykonane z blachy trapezowej albo płyt warstwowych o różnej grubości. Do tego hale takie mogą mieć zamontowane specjalne bramy przesuwne na stelażach, które mogą znajdować się na dowolnym boku hali namiotowej. Jeśli chodzi o wnętrze takich hal to również może być ono dopasowane do konkretnych potrzeb i przeznaczenia samej hali. Hale namiotowe mogą być wykończone bardzo ekskluzywnie – łącznie z parkietem czy wykładzinami. W ich wnętrzu może być przygotowany nawet podest sceniczny. Ale równie dobrze wykończenie hali namiotowej może być mniej eleganckie a bardziej praktyczne, na przykład hala namiotowa może mieć oświetlenie techniczne, podsufitkę zapobiegająca skraplaniu się pary wodnej czy być wyposażona w dach nieprzepuszczający promieni słonecznych.  

Biorąc to wszystko pod uwagę, zastosowanie hal namiotowych może być dziś bardzo szerokie. Hale takie mogą być świetną alternatywą dla różnego rodzaju magazynów czy składowisk. Mogą pełnić rolę zadaszenia, na przykład dla lodowisk czy ujeżdżalni dla koni. Jednak równie dobrze, hale namiotowe sprawdzą się jako hale typowo imprezowe czy bankietowe. Zatem jest w czym wybierać.     

Producent hal namiotowych – na co zwrócić uwagę? 

Równie ważne co sama hala namiotowa jest dobry wybór jej producenta. Na co zatem zwrócić uwagę szukają firmy produkującej takie hale? Przede wszystkim szukajmy producentów z doświadczeniem i oferujących szeroką gamę hal namiotowych. Specjalistę w tej dziedzinie można również rozpoznać po tym, że prócz samych hal, ma także do zaoferowania całą gamę dodatków i elementów wykończeniowych do nich przeznaczonych.  Warto także zwrócić uwagą na sama ofertę hal – czy producent daje możliwość dopasowania wysokości szerokości a nawet długości samej hali do naszych potrzeb. I jeszcze jedna, ale chyba najważniejsza sprawa. Profesjonalny producent hal namiotowych pomoże nam dobrać halę do naszych potrzeb i podpowie - korzystając ze swojego doświadczenia - na co warto zwrócić uwagę wybierając hale namiotowe. 

Komentarze

Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Dodaj Komentarz


zdjecie 1161
zdjecie 1161
COMFORT - BRAMY OKNA ROLETY

Ty decydujesz jakiej stolarki potrzebujesz!Drodzy Inwestorzy  wybierając produkty marki KRISPOL do

Szukam gruntów pod elektrownię PV - dzierżawa

Poszukujemy gruntów do dzierżawy pod elektrownię fotowoltaiczną:
- Powierzchnia od 1,5ha do 300ha
-

Meble na wymiar

Nasza firma od 20 lat wykonuje najwyższej jakości meble na wymiar na terenie Warszawy i okolic. Daje

Kredyt hipoteczny

U nas zrealizujesz swoje marzenie o kupnie domu, mieszkania,działki. Sprawdź
ofertę kredytu hipotecz

Dachy- Ogrodzenia Sprzedaż i Montaż

Oferujemy sprzedaż i montaż pokryć dachowych i ogrodzeń.
Zapraszamy
Dachy Załuska
Biuro Ostrołęka ul. W

FaceBook