Ostrołęka: Rusza kontrola czystości na prywatnych posesjach

19 kwietnia 2017 1 Komentarz

Inspektorzy Sanepidu wspólnie z policją, strażą pożarną i strażnikami miejskimi prowadzić będą w najbliższych dniach kontrole czystości i utrzymania porządku na prywatnych posesjach.

Inspektorzy Sanepidu wspólnie z policją, strażą pożarną i strażnikami miejskimi prowadzić będą w najbliższych dniach kontrole czystości i utrzymania porządku na prywatnych posesjach.

W dniach 24.04 – 28.04.2017 roku zostanie przeprowadzona na terenie Ostrołęki kontrola mająca na celu sprawdzenie stosowania się mieszkańców do Uchwały Nr 186/XXVII/2016 Rady Miasta Ostrołęki z dnia 23 czerwca 2016 roku w sprawie ustalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Ostrołęki.

Kontrole przeprowadzą m.in. funkcjonariusze Straży Miejskiej Ostrołęki, Komendy Miejskiej Policji, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Komendy Ochotniczej Straży Pożarnej, Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej oraz inne jednostki w zakresie swoich uprawnień. Efekt, który powinien być osiągnięty, to podniesienie poziomu czystości, estetyki i stanu sanitarno – porządkowego terenów znajdujących się w granicach miasta.

Prezydent Miasta Ostrołęki apeluje do mieszkańców o życzliwe potraktowanie kontrolujących oraz czynne włączenie się do współpracy całej społeczności miasta Ostrołęki.

Komentarze

...
14:03, 24 kwietnia 2017

a co z kontrola w spoldzielniach mieszkaniowych chodzi glownie o piwnice brud .smrud ......narazie nie podam w ktorych blokach.piwnice tez powinny oddychac  moze czas drzwi ......tez brudne.lepiace zamienic na kraty...wiem .wiem czepiam sie ale moj dziadek mawial ze piwnica to sila domu .tam gdzie4 wilgoc.brud to i robactwo.kontrola tak.czystosc tak .osoby odpowiedzialne za czystosc w spol.mieszk..moze  by sprawdzic swoj rejon...........co o tym mysliciie.Dodaj Komentarz


Atrakcyjna działka w Ostrołęce  07-410 ul. Jana Pawła II - 4380m2

Atrakcyjna działka w Ostrołęce  07-410 ul. Jana Pawła II - 4380m2 Sprzedam działkę w

działka budowlana kadzidło Tanio

Oferuję w sprzedaży kilka działek budowlanych w Kadzidle (każda po 1000 m2). Cicha spokojna

Sprzedam działkę leśną/budowlaną OKAZJA!

Sprzedam działkę leśną pod inwestycję. Powierzchnia: 3,18ha. Działka zlokalizowana pomiędzy

Działka budowlana, Ostrołęka ul. Kaczyńska

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2518 m2 w Ostrołęce przy

Sprzedam działki budowlane

Sprzedam działki budowlane:- 10 arów w miejscowości Ławy-   8 arów w miejscowości Susk Stary.

FaceBook