7 powodów, żeby kupić mieszkanie w Warszawie

27 lutego 2017 0 Komentarzy

Stolica jest super! To potwierdzi każdy jej mieszkaniec. Ale osoby, które chciałyby zainwestować większą kwotę w mieszkanie w Warszawie często mają wątpliwości: czy to na pewno jest dobre miejsce pod inwestycję? Sprawdzamy co wyróżnia stolicę wśród innych miast.

 

Stolica jest super! To potwierdzi każdy jej mieszkaniec. Ale osoby, które chciałyby zainwestować większą kwotę w mieszkanie w Warszawie często mają wątpliwości: czy to na pewno jest dobre miejsce pod inwestycję? Sprawdzamy co wyróżnia stolicę wśród innych miast.

1. Największy i najbardziej stabilny rynek nieruchomości

Podsumowanie ostatnich miesięcy było niezwykle korzystne inwestorów i deweloperów. Zapowiada się, że ten rok będzie jeszcze lepszy! Wciąż powstają nowe mieszkania w Warszawie, a nabywców nie brakuje. To świetna lokalizacja pod inwestycję mieszkaniową.

2. Dobrze zorganizowana i tania komunikacja

Stołeczna komunikacja jest jedną z najtańszych w Europie. To jedyne miasto w Polsce, które ma metro i to aż dwie linie. Pozwala to szybko i bez korków przemieszczać się z jednego końca Warszawy na drugi. Poza tym istnieje  ponad sto linii autobusowych i prawie trzydzieści linii tramwajowych. W kluczowych punktach miasta znajdują się specjalne parkingi dla kierowców, którzy dojeżdżają do stolicy autem, ale do centrum wolą dotrzeć komunikacją. W letnie miesiące mieszkańcy Warszawy mogą też korzystać z miejskich rowerów Veturilo.

3. Dwa lotniska

Jedno z lotnisk znajduje się praktycznie w samym centrum miasta. Drugie lotnisko jest nieco oddalone i formalnie znajduje się w Modlinie, ale obsługuje tanie linie lotnicze, co pozwala mieszkańcom stolicy podróżować po świecie nawet za symboliczne kwoty.

4. Niskie bezrobocie: tu każdy znajdzie pracę

Stopa bezrobocia w Warszawie wynosi tylko 3,2 procenta. Mniej mają tylko trzy inne duże, polskie miasta. Dla porównania najwyższa stopa bezrobocia jest w powiecie szydłowieckim i wynosi 28,7 procenta. W Warszawie nikt nie szuka długo pracy. Tu mają swoje siedziby największe korporacje i duże firmy.

5. Kultura we wszelkich możliwych odsłonach

W Warszawie działa aktywnie prawie 30 teatrów, ponad 30 kin, tu odbywają się zarówno wielkie festiwale, jak i kameralne imprezy. W stolicy po prostu zawsze coś się dzieje i każdy znajdzie coś dla siebie. Są też muzea, świetne Centrum Nauki Kopernik i wiele innych atrakcji.

6. Duuuży wybór restauracji

Powiedzmy sobie wprost: Warszawa to kulinarny raj. W stolicy ma swoją autorską restaurację Wojciech Modest Amaro, pierwszy i na długo jedyny zdobywca gwiazdki przewodnika Michelin w Polsce. Tu mają też swoje restauracje inne sławy polskiej sceny kulinarnej: Magda Gessler, Michel Moran i wielu innych.

7. Świetna atmosfera

Warszawa znalazła się na 79. miejscu na liście 100 najlepszych miast do życia, którą przygotowała firma Mercer. Niedawno warszawska Praga trafiła na 4. miejsce w rankingu najfajniejszych dzielnic Europy według portalu podróżniczego Travel Supermarket! Warszawa ma wspaniałe parki, lasy, skwery, fontanny, a od niedawna pięknie odrestaurowany bulwar nadwiślański, nad którym bez lęku o mandat można usiąść i napić się piwa.

Może w Warszawie żyje się szybko, ale jak przyjemnie. Kupione w Warszawie mieszkanie pod inwestycję nie będzie długo czekać na najemcę!

Zobacz też:  https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/warszawa.html

Komentarze

Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Dodaj Komentarz


COMFORT - BRAMY OKNA ROLETY MISTRZOWSKA OFERTA

Poznaj naszą kompleksową ofertę i wybierz bramę odpowiednią dla siebie! Zalety bramy Krispol

Rekuperacja - Wentylacja

Montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła - Rekuperacja.
 
Projekt, Kosztorys

Dom w stanie surowym Goworowo

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom piętrowy w stanie surowym o powierzchni 200 m2 w Goworowie.

Siedlisko rolne blisko Ostrołęki

Oferujemy do sprzedaży siedlisko rolne o powierzchni 0,58 h zabudowane domem mieszkalnym oraz

Dom na sprzedaż

Oferujemy Państwu dom piętrowy z poddaszem użytkowym. Nieruchomość zlokalizowana jest w

FaceBook